Jasper is de leader of the pack, de teamcaptain en daarnaast als schilder zeer geïnteresseerd in de technieken van de oude en nieuwe meesters.

Hij helpt mee met verf mengen en andere technische handelingen op schildergebied, omdat hij alles wil weten van de geheimen van de Meesters. Hoe bracht Jeroen Bosch zijn onderschildering aan? Waarom haalde Mondriaan op sommige plekken zeven lagen verf weg? Welke lagen zitten er onder de oppervlakte bij Karel Appel?

Jasper is de aanvoerder van het team. Hij neemt de uitdaging aan van de museumdirecteur.

Jasper is cum laude afgestudeerd aan de Rietveld Academie en de Cooper Union (New York). Werk van hem hangt in het Stedelijk Museum en Museum de Fundatie in Zwolle. Onder de naam ‘Jaz’ maakt hij deel uit van het Collectief ‘United Street Artists’.

Deel dit artikel