YouTuber OnneDi (Dionne Slagter), presentator Renze Klamer en zangeres Shirma Rouse zijn te gast en het wordt een crimineel goede en magische dag!
Dionne is gek op true crime, ze maakt er zelfs een podcast over. Maar heeft ze wel eens zelf een moord opgelost? Simon, Kees en Nick hebben speciaal voor deze gelegenheid een crime scene geregeld en nu is het aan de groep om de moord op te lossen.
Een culinaire reis
Na deze activiteit splitst de groep zich op. Shirma wil het liefst nog een keer in haar leven een culinaire reis maken, dus is chef London Loy aanwezig om haar daar een handje bij te helpen.
Goochelen met Steven Kazan
Aan de andere kant van de camping laat extra gast Steven Kazan de jongensdroom van Renze Klamer uitkomen, door hem de fijne kneepjes van het goochel vak te leren. Samen met Dionne vormt Renze een goochelduo en aan het einde van de dag is er een heuse goocheshow!
Natuurlijk wordt er ook weer muziek gemaakt, na afloop van de aflevering vind je de clip op deze pagina.