De genomineerden zijn op 13 december bekendgemaakt. De Musical Awards worden op donderdag 12 januari uitgereikt: 21:25 live op NPO 1.

Genomineerden

Beste musical groot

• De Gelaarsde Poes – RO Theater

• Ciske de Rat – Stage Entertainment Nederland

• Disney’s The Lion King – Stage Entertainment Nederland

Beste musical klein

• Chez Brood – Bos Theaterproducties

• Dansen met de vijand – Stichting Janke Dekker Producties

• In de ban van Broadway – DeLaMar Theater

Vrouwelijke hoofdrol in een grote musical

• Joanne Telesford

(Amandla! Mandela)

• Keja Klaasje Kwestro

(De Gelaarsde Poes)

• Vera Mann

(Sweeney Todd)

Mannelijke hoofdrol in een grote musical

• Alex Klaasen

(De Gelaarsde Poes)

• Danny de Munk

(Ciske de Rat)

• Jorrit Ruijs

(Disney’s The Lion King)

Vrouwelijke hoofdrol in een kleine musical

• Anne-Mieke Ruyten

(Opvliegers)

• Brigitte Heitzer

(Nonsens)

• Loes Luca

(In de ban van Broadway)

Mannelijke hoofdrol in een kleine musical

• Paul Groot

(Robert Long)

• Stefan Rokebrand

(Chez Brood)

• Mike Weerts

(Dansen met de vijand)

Vrouwelijke bijrol in een grote musical

• Marjolein Teepen

(Sweeney Todd)

• Eva van der Gucht

(SKY de Musical)

• Ellen Evers

(Ciske de Rat)

Mannelijke bijrol in een grote musical

• Freek Bartels

(Beauty and the Beast)

• Dick van den Toorn

(De Gelaarsde Poes)

• Steve Beirnaert

(Disney’s The Lion King)

Vrouwelijke bijrol in een kleine musical

• Rosa Reuten

(Chez Brood)

• Leny Breederveld

(In de ban van Broadway)

• Bianca Krijgsman

(In de ban van Broadway)

Mannelijke bijrol in een kleine musical

• Jeremy Baker

(Robert Long)

• Owen Schumacher

(Chez Brood)

• Tibor Lukács

(Chez Brood)

Aanstormend talent

• Valéry van Gorp

(Dansen met de vijand)

• Lisse Knaapen

(SKY de Musical)

• Jeffrey Italiaander

(HAIR)

• Silver Metz

(Ciske de Rat)

• Gaia Aikman

(Disney’s The Lion King)

Beste script/liedteksten/vertaling

• Bart Chabot

(Chez Brood)

• Nathan Vecht

(In de ban van Broadway)

• Erris van Ginkel

(Dansen met de vijand)

• Alex Klaasen

(De Gelaarsde Poes)

• Don Duyns

(De Gelaarsde Poes)

Beste muziek/arrangementen

• Ad van Dijk

(Robert Long)

• Jeroen Sleyfer

(Chez Brood)

• Fons Merkies

(Vals - Thrillermusical)

• Jeroen Sleyfer

(Ciske de Rat)

• Marco Braam

(Sweeney Todd)

Beste regie/choreografie

• Victor Löw

(Chez Brood)

• Pieter Kramer

(De Gelaarsde Poes)

• Daan Wijnands

(De Gelaarsde Poes)

• Paul Eenens

(Ciske de Rat)

• Keone en Mariel Madrid

(SKY de Musical)

Beste vormgeving/toneelbeeld

• Ascon de Nijs

(Chez Brood)

• Thomas Rupert

(In de ban van Broadway)

• Marc Heinz en Stefan Dijkman

(In de ban van Broadway)

• Niek Kortekaas

(De Gelaarsde Poes)

• Sabine Snijders

(De Gelaarsde Poes)

Deel dit artikel