Herkenbaar? 5 x typisch Nederland
Fotograaf des Vaderlands Jan Dirk van der Burg geeft met zijn foto's een droogkomische kijk op de Nederlandse alledaagsheid. De tentoonstelling Typisch Nederland in Fotomuseum Rotterdam laat je voor altijd anders naar je omgeving kijken. Te zien tot en met 30 oktober!
Verdekt opgesteld
De typisch groene brievenbus, wie kent 'm niet? Maar waarom moet dat eigenlijk altijd in volledige camouflage? Menig postbode moet eerst door een jungle van klimop of buxus.
PPT-Buitenbus in sierbegroeiing
Groot uitgevallen
Een boom is toch eigenlijk gewoon een groot uitgevallen plant. En planten horen in een bloempot!
Betondorp in Amsterdam
H.O.M.E. sweet H.O.M.E.
Als je niet de letters 'home' in je huis hebt staan, ben je dan wel echt thuis? De welbekende letters zijn een ware rage in Nederland.
Home in ‘S Hertogenbosch
Nederland hartje Boedha
Bent u al bekend met het polderboeddhisme? Jan Dirk van der Burg spotte dit fenomeen tientallen keren.
Boeddhabeelden op de buitenbank
Klikocamouflage
Dan heb je een prachtige tuin en daar staan dan van die gedrochten van kliko's in. Daar weet de Nederlander wel raad mee! Sticker erop, wie ziet hem nog?
Kliko’s in Wijk aan Zee