AVROTROS
Afleveringen Ik VertrekAfleveringen Ik Vertrek
Afleveringen Ik VertrekAfleveringen Ik Vertrek

Even voorstellen: deze twee gezelschappen uit Ik Vertrek XL bouwen aan hun droom in het buitenland

Ondernemen in het buitenland met vrienden en familie. Het lijkt een droom, maar deze mensen gaan het doen.

In de nieuwe reeks Ik Vertrek XL volgen we zes afleveringen lang hun avontuur in Frankrijk en Oostenrijk. Wat gebeurt er als het geld opraakt, de verbouwing tegenvalt en iedereen iets anders wil?

Of hun gedeelde droom standhoudt, zie je vanaf 1 januari 2026 in Ik Vertrek XL.

  1. Afleveringen Ik Vertrek
  2. Ik Vertrek
Even voorstellen

Families Meester en Verheggen – 'better together' in de Bourgogne

In de eerste aflevering maken we kennis met Harry (40) en Peter (42). Zij zijn een stel. Peter is al sinds de basisschool de beste vriend van Mike (41). Mike is getrouwd met Tammy (50) en samen hebben ze twee kinderen: Gavin (11) en Ziva (7).

De twee stellen willen meer uit het leven halen. Minder geleefd worden, meer zelf bepalen. En vooral: meer samen zijn. Hun motto is dan ook duidelijk: 'better together'.

In de Franse Morvan, in het hart van de Bourgogne, willen ze een oude boerenhoeve ombouwen tot chambres d’hôtes en een mini-camping.

Even voorstellen

Families Wildtham en Van den Berg – bouwen op 'potentie' in Oostenrijk

In de Oostenrijkse deelstaat Steiermark stort Isabella (35) zich samen met haar man Gerrit (42) op een vervallen pand. Hun kinderen Charlotte (3) en Benjamin (5), Isabella’s moeder Margriet (71) en haar vriend Piet (72) zijn er ook bij.

Ze willen het gebouw opknappen tot luxe vakantieappartementen en er wijnreizen organiseren.

Er is alleen één probleem: het pand dat ze hebben gekocht, staat zo ongeveer op instorten. Volgens Isabella hebben ze eigenlijk maar één ding gekocht: 'een hoop potentie'.

Kijken: online en op tv

Ik Vertrek XL is vanaf 1 januari 2026 in zijn geheel vooruit te kijken op NPO Start.

Uitzendingen op NPO 1 om 20.30 uur:

  • Donderdag 1 januari - Potentie op iets heel moois (afl. 1)

  • Vrijdag 2 januari - Slopen of verbouwen (afl. 2)

  • Vrijdag 9 januari – Een onverwachte wending (afl. 3)

  • Vrijdag 16 januari – Nieuw leven (afl. 4)

  • Vrijdag 23 januari – Een eigen huis in de stal (afl. 5)

  • Vrijdag 30 januari – Fundament voor de toekomst (afl. 6)

MeerMeer
Loading
AndersAnders
Loading