Martijn Noort: ''Ik heb een hele apotheek thuis''
Freek en Brigitte spreken in een nieuwe aflevering van de podcast 'Ik hou niet van musical' met musicalacteur Martijn Noort.
Over zijn weg van understudy in Duitsland tot award-winnende hoofdrolspeler in Moulin Rouge! De Musical, inclusief de druk, discipline en stemrituelen die daarbij komen kijken.
Beluister en bekijk de nieuwe aflevering
In deze aflevering bespreken ze de druk van een hoofdrol spelen, de mentale rust die nodig is en alle stembandrituelen die musicalacteur Martijn Noort inzet om de show week na week vol te houden.
De aflevering van deze podcast is te beluisteren via de NPO Luister-app en alle bekende podcast-apps. Voor de videoliefhebbers staat de hele show ook op het YouTube-kanaal van AVROTROS.
Van understudy tot swing
De stelling ‘Ik baal als de understudy speelt’ leidt tot openhartige verhalen, publieksreacties en het belang van een understudy, met een bijdrage van een gedroomde collega uit het vak: Marcel Visscher.
Het vlammetje van Freek
Elke week neemt Freek een nieuw 'vlammetje' mee. Een musicalstuk waar Freeks vlam weer van gaat branden. Dit kan iets nieuws zijn, of van een tijd geleden of iets waar hij nieuwe inspiratie van krijgt of wat hem raakt.
In deze aflevering is dat het nummer 'Smiling’ uit de musical Jagged Little Pill. De musical met de muziek van Alanis Morissette. Beluister hieronder het volledige nummer.