Hoe gaat het met Lotte en Mohammed uit Ik Vertrek voor de Liefde – en hun toekomst in Egypte?
In 2024 emigreerde Lotte voor haar grote liefde Mohammed naar Egypte. Maar hun avontuur liep anders dan gepland en nu wonen ze tijdelijk weer gescheiden.
Hoe gaat het nu met het pas getrouwde stel en hun toekomstplannen?
Deze update hoort bij de uitzending van zondag 21 september 2025
Lotte en Mohammed - Middelbeers en Caïro
Zoals iedereen heeft kunnen zien is ons avontuur anders gelopen dan gepland. Mohammed ging studeren in het warme Caïro en ik aan het werk in het koude Middelbeers. Het was zeker in het begin wennen om weer thuis te wonen. Maar zoals altijd werd ik met open armen door mijn lieve familie ontvangen.
Mohammed en ik spreken elkaar dagelijks en eigenlijk wel meerdere keren op een dag! We blijven, ondanks dat we nu niet samen zijn, goed met elkaar in contact en betrekken elkaar in ons dagelijks leven. Natuurlijk hebben wij nog vaak veel verdriet omdat we nog niet samen kunnen zijn, maar ondanks dat gaat het erg goed met ons.
Lotte in Middelbeers
Ondertussen zit ik dus weer in het “O zo mooie Middelbeers”. Toen ik half februari terug kwam, heb ik eerst twee weken vakantie genomen. Die heb ik gespendeerd met familie en vrienden.
Ook heb ik volop gezocht naar een leuke baan en die heb ik zeker gevonden! Zodra ik in Nederland was heb ik weer contact opgenomen met mijn oude werk. Ik heb voorheen, zoals jullie hebben kunnen zien, in een hotel met bungalowpark gewerkt. Nu kon ik gelukkig weer terug op mijn plekje alleen met wat extra functies.
Op bezoek in Caïro
In juni heb ik Mohammed gelukkig twee weken kunnen bezoeken, samen met mijn vader en een goede vriend van hem. Het was een ontzettend bijzondere tijd, want tijdens die reis hebben mijn vader en de familie van Mohammed elkaar eindelijk ontmoet.
Die ontmoeting was zó speciaal – het voelde echt als een van de mooiste momenten van ons leven tot nu toe. Het klikte meteen enorm goed tussen mijn vader en de familie. Voor mijn vader was het geweldig om alles nu in het echt te zien, en dat raakte hem zichtbaar.
We hebben samen prachtige herinneringen gemaakt: van onze bezoeken aan de piramides tot alle gezellige momenten met de familie. Het voelde als een kleine droomvakantie.
Hoe gaat ons plan nu verder?
Ondertussen is Mohammed klaar met zijn universiteit en begin september kan ik eindelijk weer naar hem toe. Dit keer voor onbepaalde tijd! Het appartement staat nu nog op een laag pitje, maar zodra we samen zijn, gaan we het helemaal afmaken.
Ondanks de afstand gaat het ontzettend goed met ons. We weten precies waarvoor we het allemaal gedaan hebben en we kunnen niet wachten om eindelijk weer samen te zijn.
Ik Vertrek voor de liefde
Lotte en Mohammed- Egypte